Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

Адреса: м. Полонне, вул. Пушкіна, 51

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор – Бадрак Сергій Оліянович

Методист – Пазіна Віта Олександрівна

Полонська ДЮСШ розміщена на базі Полонського НВК № 2 «ЗОШ I-III ступенів № 7 - ДНЗ». Вихованці спортивних відділень ДЮСШ займаються у спортзалах загальноосвітніх шкіл: Полонської гімназії, Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6,  Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7- ДНЗ», Понінківського НВК, на міському стадіоні ”Полонь”, стадіоні Полонського аграрного ліцею.

В спортивній школі функціонує п’ять відділень:

- баскетболу

- важкої атлетики;

 - легкої атлетики;

 - тхеквондо;

 - футболу.

Колектив складається з 10 штатних тренерів-викладачів та 2 тренера-викладача за сумісництвом.

Педагоги ДЮСШ працюють над виконанням основних законодавчих актів: Конституції України, законів України «Про освіту», «Про позашкільну освіту», національної доктрини розвитку освіти в Україні, наказів обласного управління освіти і науки, відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської ОТГ, обласних, регіональних та міських програм, обласного управління молоді та спорту, календарів спортивних змагань Полонської ОТГ та області та програм з видів спорту .

З метою підготовки юних спортсменів та організації учбово-тренувального та виховного процесу на сучасному рівні, тренерсько-викладацький колектив Полонської ДЮСШ спрямовує свою діяльність на вирішення наступних завдань:

  1. 1. Організація роботи тренерсько-викладацького складу, спрямування її на використання навчальних програм.
  2. 2. Виховання різнобічно розвинутих спортсменів.
  3. 3. Провадження агітаційно-пропагандистської та виховної роботи з учнями, направляючи її на формування у дітей моральних, розумових та фізичних якостей, на охорону життя та здоров`я учнів ДЮСШ.
  4. 4. Надавання силами колективу ДЮСШ допомогу закладам освіти, дошкільним закладам міста у розвитку фізкультури та спорту.
  5. 5. Підготовка громадського фізкультурного активу та спортсменів-розрядників.
  6. 6. Організація роботи з батьками, з важко виховними дітьми, підлітками та дітьми з багатодітних сімей.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності школи є створення належних, безпечних умов праці, ефективної системи управління охороною праці, підвищення рівня безпеки праці шляхом проведення постійного технічного нагляду за станом обладнання, удосконалення його надійності та безпечності, створення нешкідливих та безпечних умов праці. Велику увагу школа приділяє роботі з охорони праці та безпеці життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Діяльність спортивних відділень ДЮСШ спрямована на розвиток масового спорту, на найбільше охоплення спортивним рухом школярів в Полонській ОТГ. В зв’язку з цим ведеться активна співпраця адміністрації і тренерсько-викладацького складу ДЮСШ з директорами закладів освіти, вчителями фізкультури і батьками учнів.

Фізична культура та спорт своїми засобами дає змогу більш спрямовано організувати вільний час учнівської молоді, зосередити і активізувати їхню внутрішню енергію в потрібному напрямку, а це в свою чергу відволікає від негативних явищ нашого повсякдення.

Статут ДЮСШ

ВИДАТКИ ТА НАДАННЯ КРЕДИТІВ

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity