22 лютого 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання методичного обєднання вчителів  російської мови та зарубіжної літератури. В рамках заходу керівник методоб’єднання Огойко Т.М.  провела майстер-клас «Педагогічна майстерня в шоколадно-кавових тонах».  

    «Меню» заходу складалося із аперитиву «Школа зустрічає гостей», в рамках якого всі учасники захопилися переглядом фільму «Школі -80».

     Основна страва подана, як педагогічна майстерня «Сучасний урок літератури: методи та прийоми для ефективного навчання». Яскраво, впевнено, професійно Тетяна Миколаївна  розповіла про методи та прийоми, які ефективно використовує на уроках.  Усі колеги обмінялися досвідом своєї роботи з технології критичного мислення у своїй роботі, застосували деякі технології на практиці.

   Також припав до душі десерт, під час якого учасники смакували «Презентацію книг зі смаком шоколаду й ароматом кави». Креативно, професійно, щиро! Інсценізація уривків з книг, перегляд уривків фільмів, презентація книг українських та зарубіжних письменників нікого не залишили байдужими.

    Абсолютно  виправдана ідея. Цікаво! Нестандартно! Захоплююче! Корисно для вчителів, які хочуть і працюють творчо, прагнуть самі  розвиватися та розвивають різні види мислення у дітей. Проведення таких заходів сприяє підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню молодого покоління.

  Очікування  кожного учасника заходу виправдалися. Колеги почерпнули для себе багато  нового, свіжо поглянули на все відоме. А головне, що  майстер-клас зацікавив, «запалив» ідеями.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press