30 листопада 2017 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 була проведена міжшкільна учнівська конференція на тему «Зарубіжні письменники і Україна».

До участі у заході долучилися учні та вчителі зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів Полонської громади( Полонської гімназії, Полонських ЗОШ І-ІІІ ст.№2,№3,№4, Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6, Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст.№7 –ДНЗ», Червонівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Котелянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».

План роботи конференції cкладався з  трьох блоків:

  • українське коріння зарубіжних письменників;
  • «їх доля завела на Україну»;
  • українська тематика у творчості зарубіжних письменників.

В ході роботи конференції учні презентували свої дослідницькі роботи (відеоролики, презентації, повідомлення, цитати з творів та листів) про життя та творчість видатних зарубіжних письменників таких, як: А. Ахматова, М. Булгаков, Ш. Алейхем, П. Целан, О. де Бальзак, А. Міцкевич та інші. В своїх повідомленнях учасники акцентували увагу на те, як і яким чином на життєву творчість вплинуло їх українське походження або перебування в Україні.

А. Чехов писав «Україна дорога і близька моєму серцю. Я люблю її літературу, музику і прекрасну пісню, сповнену чарівної мелодії. Я люблю український народ, який дав світові такого титана, як Тарас Шевченко».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press