Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

Про освітні новинки вчителі зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Полонської громади 13 листопада говорили на занятті семінару-практикуму на тему «НУШ. Освітні тренди на уроках зарубіжної літератури», який проходив на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.№3 у формі методичних «посиденьок» - кафе «Тренд» в осінніх барвах.

24 квітня 2018 року на базі Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів зарубіжної літератури на тему «Формування творчої компетентності на уроках зарубіжної літератури».

22 лютого 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулося засідання методичного обєднання вчителів  російської мови та зарубіжної літератури. В рамках заходу керівник методоб’єднання Огойко Т.М.  провела майстер-клас «Педагогічна майстерня в шоколадно-кавових тонах».  

30 листопада 2017 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 була проведена міжшкільна учнівська конференція на тему «Зарубіжні письменники і Україна».

До участі у заході долучилися учні та вчителі зарубіжної літератури загальноосвітніх навчальних закладів Полонської громади( Полонської гімназії, Полонських ЗОШ І-ІІІ ст.№2,№3,№4, Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6, Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст.№7 –ДНЗ», Червонівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст., Бражинецького НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ», Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Котелянського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity