15 травня 2018 року на базі Червонівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури на тему «Підвищення якості мовно-літературної освіти шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

Розпочався семінар з презентації закладу освіти директором Низовцем О. В.

Семінарське заняття з даної теми розпочала завідувач методичного кабінету Багінська Н. П. , яка залучила учасників семінару до обговорення питання «Майстер-клас як форма поширення досвіду роботи вчителя української мови та літератури» та роботи в групах.

З сучасними методами та прийомами у вивченні української мови та літератури в умовах Нової української школи ознайомила та провела тренінг з педагогами керівник методичного об’єднання Вельгас Л. В.

Заступник директора Червонівського НВК Густяк О. І. провела майстер-клас з учасниками семінару на тему «Стати найкращою версією самого себе».

Також педагоги побували в творчій майстерні вчителя-словесника і мали можливість переглянути урок української мови в 6 класі на тему «Хто шукає, той завжди знаходить. Узагальнення вивченого з теми «Займенник» (вч. Попович А. В.).

Логічним завершенням заняття став зворотній message «Психолог вчителю» за участі практичного психолога закладу освіти Тополюк Л. К. та учасників семінару.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press