6 лютого 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відбулося засідання МО вчителів української мови та літератури. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо планування роботи методичного об’єднання на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

Завідувачем методичного кабінету Наталією Багінською було проаналізовано результати участі шкільних команд закладів освіти в конкурсах та предметних олімпіадах з української мови та літератури. Одним із важливих питань, які було розглянуто в ході засідання, - підготовка учнів 11 класів до здачі ЗНО з української мови та літератури у 2018 році.

Свій досвід роботи презентувала вчитель української мови та літератури Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст.№7-ДНЗ» Лариса Вельгас, в своїй доповіді вона ознайомила всіх присутніх з напрямками та завданнями роботи, формами та методами, які вона використовує у своїй педагогічній діяльності.

Враженнями від участі у ІІ етапі конкурсі «Учитель року -2018» ділилася вчитель української мови та літератури Полонської гімназії Наталія Огойко.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press