28 листопада 2017 року на базі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури на тему «Розвиток емпатії, відтворювальної і творчої уяви, художнього мислення й образного мовлення на уроках словесності».

Мета – сприяти фаховому зростанню вчителів щодо використання сучасних освітніх технологій, спрямованих на розвиток творчих здібностей учнів.

В ході роботи семінару учасники обговорили ряд питань що стуються розвитку творчої уяви та художнього мислення школярів на уроках літератури. В процесі обговорення вчителями було окреслено умови та шляхи  успішного розвитку креативно мислячого школяра.

В практичній частині заходу учасники мали можливість разом з учнями 6 класу зануритись у події козацької доби на уроці української літератури на тему «Поєднання фантастичного і реального в романі В. Рутківського «Джури козака Швайки». Проблеми, порушені у творі». (вч. Заєць Л. П.). Під час уроку вчителем було застосовано різні форми, методи та прийоми  для розвитку творчої уяви та образного мислення школярів.

Також вчителі-словесники відвідали творчі майстерні своїх колег з обміну досвідом: були безпосередніми учасниками тренінгу «Світ творчості навколо мене» ( вч. Соснова Т. П.) та майстер-класу «Формування творчої компетенції на уроках словесності» (Луценко Л. В., Кірєєва І. І. – вч.Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2).

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press