«О, мово, мово, рідная…»

21 лютого 2017 року весь світ відзначав Міжнародний день рідної мови.

Це свято доволі молоде. Його проголошено Генеральною конференцією ЮНЕСКО в листопаді 1999 і відзначається щороку, починаючи з 2000 року з метою захисту мовної та культурної багатоманітності. Тема Міжнародного дня рідної мови 2017 року – «Стійке майбутнє на основі багатомовного навчання». Збереження багатомовності дає можливість зберегти не тільки унікальний погляд на нашу тисячолітню історію і культуру, але й виробити найбільш широкі підходи у сфері взаєморозуміння і людяності.

21 лютого 2017 року  в рамках відзначення Міжнародного дня рідної мови у загальноосвітніх навчальних закладах Полонської громади було організовано і проведено ряд заходів: конференції, лекції, години спілкування, мовознавчі  турніри, конкурси, усні журнали тощо. «Наша мова солов’їна», - під таким девізом пройшли уроки української мови у 8,10,11 класах в Полонському НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. №7-ДНЗ». В Полонській гімназії класними керівниками був проведений ярмарок крилатих висловів «Народ скаже, як зав’яже». А учні Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 мали змогу переглянули відеопроект «Терновий шлях рідної мови». Цікаво та змістовно у 8-11 класах Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ було проведено літературні читання «Мова – це талісман людини і нації».

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови учні загальноосвітніх навчальних закладів громади взяли участь у написанні «диктанту єдності» на тему «Україна – наша земля, наша Батьківщина». Вони подумки милувались рідними краєвидами, переймалися гордістю за героїв, за прагнення бути вільними. Адже, дбаючи про чистоту рідної мови, ми вчимося шанувати себе, рідну мову, нашу Батьківщину.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press