Під таким гаслом 25 жовтня 2018 року на базі Полонської гімназії відбулося заняття семінару-практикуму для вчителів української мови та літератури на тему «Нова українська школа: формування національно свідомої, духовно багатої особистості через організацію навчання на засадах компетентнісних особистісно зорієнтованих підходів».

15 травня 2018 року на базі Червонівського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ» відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури на тему «Підвищення якості мовно-літературної освіти шляхом впровадження інноваційних освітніх технологій».

 6 лютого 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відбулося засідання МО вчителів української мови та літератури. В ході засідання було розглянуто ряд питань щодо планування роботи методичного об’єднання на ІІ семестр 2017-2018 н. р.

28 листопада 2017 року на базі Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури на тему «Розвиток емпатії, відтворювальної і творчої уяви, художнього мислення й образного мовлення на уроках словесності».

Мета – сприяти фаховому зростанню вчителів щодо використання сучасних освітніх технологій, спрямованих на розвиток творчих здібностей учнів.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press