golo   14 березня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проведено заняття постійно діючого семінару вчителів трудового навчання на тему «Творча експресія - ефективний шлях плекання креативності на уроках трудового навчання та технологій».
В рамках заняття Качуровська О.С. презентувала педагогам методичне панно «Творча експресія-
ефективний шлях плекання креативності на уроках трудового навчання та технологій».
   Учасники семінару активно долучились до хенд-мейдів «Виготовлення штучних квітів із вологих серветок» та «Виготовлення дерева з дроту та бісеру», проведених вчителями освітнього закладу Качуровською О.С. та Клочаєм В.М.
   Справжньою окрасою семінару став мистецький вернісаж, виготовлений учасниками освітнього процесу Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

27 листопада на базі Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось заняття постійно-діючого семінару вчителів трудового навчання на тему: «Розвиток креативного потенціалу учнів як засіб формування компетентної та творчої особистості».

Неодноразово чула широковживані вислови «Майстром не народжуються, майстром стають», «Робота над собою – необхідна передумова набуття і збереження професіоналізму». Саме сьогодні, я гадаю, що влучно використаю дані вислови для характеристики вчителя трудового навчання та образотворчого мистецтва Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. Махової Віти Анатоліївни.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press