Протягом жовтня- листопада 2018 року в рамках Всеукраїнської  учнівської акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби» в освітніх закладах було проведено конференції,  розмови за круглим  столом, уроки Пам’яті, виставки літератури про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Учні подивилися кінофільми про боротьбу УПА, Голодомор 1932-1933 років.

Проведено розмову за круглим столом на тему «Визвольний рух 1920- 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки», під час якої були розглянуті питання про історію діяльності та боротьби Організації українських націоналістів; історію подвигів Української повстанської

армії; роль українців в організації протестів та повстань у сталінських таборах.Вчителька історії Полонської гімназії Ржегак О.М. презентувала  книгу  О.Кісь «Вижити – значить перемогти», розповіла про нескореність українських жінок –політв’язнів у радянських таборах системи  ГУЛАГу.

За напрямом «Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові» 21 листопада проведено  міжшкільну учнівську конференцію на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. (Модератор- вчителька історії Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Кулик З.І.)

На базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 29 листопада  відбулася міжшкільна учнівська  конференція  «Українська державність:  від Революції на граніті до Революції Гідності» (модератор- вчителька  історії Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Боброва Н.З.).

Здобувачі освіти підготували виступи та  презентації з даної тематики.

Кращі роботи за підсумками журі відправлено на І (регіональний ) тур

Всеукраїнської  учнівської акції «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press