Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zag   З 04 по 06 грудня 2019 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений І (регіональний) тур Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Акція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи, громадянського виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Переможцями стали:

   По напряму «Українська державність: від Революції на граніті до Революції Гідності»:І місце Інна ТОКАЄВСЬКА, здобувач освіти 9 класу Котюржинецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Полонської міської об’єднаної територіальної громади, за роботу «Боротьба громадянського суспільства за демократичні цінності Української держави» (керівник М.В. Левицька);

 

   По напряму «Український національний визвольний рух 1930-х років, періоду Другої світової війни та у повоєнні роки»: ІІІ місце Яна МАРТИНЮК, здобувач освіти 11 класу Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, за роботу «Жінки Кенгіру – крок до свободи» (керівник Н.З. Боборова)

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga