zag321   29 січня 2020 року виповнюється 102 роки бою під Крутами. Трагічна загибель  студентського  куреня під Крутами стала символом  героїзму і жертовності у боротьбі за незалежність України.

zag   З метою виховання у дітей та молоді любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, сприяння збереженню історичної пам’яті, удосконалення змісту, форм і засобів музейної роботи  Хмельницький обласний  центр туризму і краєзнавства учнівської молоді 21-23 січня 2020 року  провів ІІ етап Всеукраїнського конкурсу  екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

zag   З 04 по 06 грудня 2019 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді був проведений І (регіональний) тур Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Акція проводилась з метою вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи, громадянського виховання дітей та молоді на засадах історичної правди про боротьбу українського народу за державну незалежність.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press