ZAGOLOV17

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів іноземної мови, які будуть навчати майбутніх першокласників у 2019-2020 н. р. за програмою «Нова українська школа», дев’ять педагогів англійської мови закладів загальної середньої освіти Полонської громади з 18 по 20 червня 2019 року успішно пройшли очні триденні навчальні тренінги, які були заплановані Хмельницькими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Шепетівського НВК №1.

ZAGOLOV8Спілкування іноземними мовами – це одна із ключових життєвих компетентностей Концепції Нової української школи, якою мають володіти сучасні здобувачі освіти.

   Питання з покращення формування та розвитку комунікативних компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних форм і методів на уроках іноземних мов розглядалися впродовж семінарського заняття вчителями англійської та німецької мов, яке відбулося 19 березня 2019 року на базі Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст.
В практичній частині заходу вчителі іноземних мов закладу освіти презентували свої напрацювання з досвіду роботи: Дениско О. О., вчитель англійської мови показала майстер-клас щодо впровадження інтерактивних форм та методів роботи в педагогічній діяльності вчителя, а Ковальчук І. М., вчитель німецької мови, провела відкритий урок у 6 класі на тему «Іжа та напої».
Також педагоги практикували вміння використання методичних інновацій в ході семінарського заняття.

«Англійська мова – це ключ до життєвого успіху», послуговуючись цими словами вчителі англійської мови закладів освіти Полонської громади, постійно намагаються урізноманітнювати форми роботи зі своїми учнями, шукаючи шляхи мотивації вивчати англійську мову. Але не тільки школярі, але й вчителі повинні весь час вчитися вдосконалюватися професійно.

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови  26 жовтня 2018 року на базі Полонської гімназії відбувся тренінг для вчителів англійської мови, які викладають в 1 класах за програмою Нова українська школа.

 Педагоги ділилися своїм досвідом роботи: практикували інноваційні методи, прийоми, форми, технології навчання, грали веселі ігри, спілкувалися англійською мовою, обмінювалися думками, порадами, враженнями.

Зустріч пройшла весело та корисно. Кожен з вчителів зміг взяти щось цікаве до багажу знань з англійської мови та успішно використовувати у своїй професійній діяльності.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press