Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zag213З метою обміну досвідом педагогів, розвитку їх фахових компетентностей, окреслення шляхів створення ситуації успіху та її реалізації на уроках англійської мови та під час підготовки до ЗНО 30 січня 2020 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відбулося засідання МО вчителів іноземної мови, в рамках якого відбулася презентація роботи динамічної групи з питань удосконалення методики навчання аудіювання на уроках англійської мови.

zag   6 грудня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася науково-практична учнівська конференція на тему «Відомі українські емігранти»( Famous Ukrainians Abroad), організована учителем англійської мови вищезазначеного закладу Тарасюк Н. В.

zag   19 листопада 2019 року на базі Полонської громади відбулося заняття постійно діючого семінару учителів іноземної мови на тему «Забезпечення ефективності уроку з іноземної мови в початкових класах відповідно до засад Нової української школи».

ZAGOLOV17

   З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів іноземної мови, які будуть навчати майбутніх першокласників у 2019-2020 н. р. за програмою «Нова українська школа», дев’ять педагогів англійської мови закладів загальної середньої освіти Полонської громади з 18 по 20 червня 2019 року успішно пройшли очні триденні навчальні тренінги, які були заплановані Хмельницькими обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі Шепетівського НВК №1.

ZAGOLOV8Спілкування іноземними мовами – це одна із ключових життєвих компетентностей Концепції Нової української школи, якою мають володіти сучасні здобувачі освіти.

Питання з покращення формування та розвитку комунікативних компетентностей учнів шляхом впровадження інтерактивних форм і методів на уроках іноземних мов розглядалися впродовж семінарського заняття вчителями англійської та німецької мов, яке відбулося 19 березня 2019 року на базі Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст.
В практичній частині заходу вчителі іноземних мов закладу освіти презентували свої напрацювання з досвіду роботи: Дениско О. О., вчитель англійської мови показала майстер-клас щодо впровадження інтерактивних форм та методів роботи в педагогічній діяльності вчителя, а Ковальчук І. М., вчитель німецької мови, провела відкритий урок у 6 класі на тему «Іжа та напої».
Також педагоги практикували вміння використання методичних інновацій в ході семінарського заняття.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity