«Англійська мова – це ключ до життєвого успіху», послуговуючись цими словами вчителі англійської мови закладів освіти Полонської громади, постійно намагаються урізноманітнювати форми роботи зі своїми учнями, шукаючи шляхи мотивації вивчати англійську мову. Але не тільки школярі, але й вчителі повинні весь час вчитися вдосконалюватися професійно.

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителів англійської мови  26 жовтня 2018 року на базі Полонської гімназії відбувся тренінг для вчителів англійської мови, які викладають в 1 класах за програмою Нова українська школа.

 Педагоги ділилися своїм досвідом роботи: практикували інноваційні методи, прийоми, форми, технології навчання, грали веселі ігри, спілкувалися англійською мовою, обмінювалися думками, порадами, враженнями.

Зустріч пройшла весело та корисно. Кожен з вчителів зміг взяти щось цікаве до багажу знань з англійської мови та успішно використовувати у своїй професійній діяльності.

З метою підвищення кваліфікації педагогічних працівників, якості фахової підготовки, розширення і поглиблення знань та практичного досвіду педагогів з 12 по 14 червня 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проходили очні курси підвищення кваліфікації вчителів англійської мови закладів освіти Полонського району, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 н. р.

15 березня 2018 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум вчителів іноземної мови на тему «Майстер-клас як форма поширення досвіду роботи вчителя іноземної мови». Мета заходу – поширити та передати практичні навики напрацьованого досвіду роботи керівника майстер-класу, висвітлити методичні принципи організації і проведення інтерактивно-комунікативних технологій; підвищити рівень професійної компетентності вчителів.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press