Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

ZAGOLOV13   04 червня у Полонській гімназії розпочала роботу "Літня школа" методичного об'єднання вчителів інформатики. Педагоги закладів освіти громади та району активно долучилися до тренувань щодо викладання тем з інформатики у 7-х класах, застосовуючи мову програмування Python.

Червень, для більшості педагогів, - період передвідпустковий, а отже стишеної активності. Однак, не для всіх…))))

Відтак, 07 червня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики за результатами роботи творчої групи №2 на тему: «Power Point як ефективний інструмент у процесі професійного становлення вчителя інформатики». Засідання було спланованим і організованим у вигляді пізнавальної подорожі лайнером, що дозволило сприймати цю роботу не тільки як форму методичної діяльності, але і як ідею для інтеграції на уроках інформатики у дусі Нової української школи.

03 травня на базі Полонської гімназії відбувся семінар-практикум вчителів інформатики на тему «Крізь призму інноваційних практик» (вивчаємо текстовий редактор WORD).

У ході роботи творча група (керівник: Маївка С.В., вчитель інформатики Полонської гімназії) презентувала присутнім нетипові та ускладнені можливості застосування WORD.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity