головна4

12 березня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6  відбувся І етап Всеукраїнського турніру юних географів. У змаганнях взяли участь три команди юних географів :«Оріон» з Полонського НВК №2, «Ойкумена» з Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, «Меридіан» з Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.Учнівське інтелектуальне змагання сприяє  розвитку науково- дослідницьких, творчих здібностей здобувачів освіти, розвиває вміння формувати та відстоювати власну думку, формує життєві компетентності..

Турнір юних географів є досягненням усіх його учасників, сприяє поглибленому вивченню географії, формує інтерес до природничих наук. Журі відзначило взаємодію між членами команди та активність усіх членів команди під час дискусії з питань: «Глобальне потепління – реалії сьогодення», «Проблеми атомної енергетики в Україні», «Основні принципи господарського освоєння гірських районів земної кулі».

Командна гра, наукові дискусії в боях, спілкування з членами журі є чудовою підготовкою майбутніх дослідників та науковців.

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272