Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

ZAGOLOV19

   25 квітня  2019 року   на базі Полонської  ЗОШ І-ІІ ступенів №6 проведено засідання методичного об’єднання вчителів географії та економіки на тему «Формування ключових компетентностей здобувачів освіти під час викладання географії та економіки відповідно до Закону України «Про освіту». Педагоги звернули увагу на особливості, унікальні можливості дітей Z-покоління, обговорили сучасні виклики та підходи у викладанні географії та економіки, розглянули особливості впровадження елементів STEM-освіти на уроках географії та економіки.

   Сосун А.М., вчитель географії Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, провів тренінг на тему  «Формування картографічних компетентностей  на уроках географії».

головна4

12 березня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6  відбувся І етап Всеукраїнського турніру юних географів. У змаганнях взяли участь три команди юних географів :«Оріон» з Полонського НВК №2, «Ойкумена» з Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, «Меридіан» з Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.Учнівське інтелектуальне змагання сприяє  розвитку науково- дослідницьких, творчих здібностей здобувачів освіти, розвиває вміння формувати та відстоювати власну думку, формує життєві компетентності..

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity