Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

6 грудня на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ступенів №6 проведено заняття постійно діючого семінару вчителів фізики   на тему «STEM, як драйвер розвитку в учнів ключових компетентностей і навичок майбутнього».

Метою та завданням заняття було ознайомити вчителів із методикою STEM-освіти, як категорією, яка визначає відповідний педагогічний процес (технологію) формування і розвитку розумово-пізнавальних і творчих якостей учнів, рівень яких визначає конкурентну спроможність на сучасному ринку праці, а саме здатність і готовність до розв’язання комплексних задач (проблем), критичного мислення, творчості, когнітивної гнучкості, співпраці, управління та здійснення інноваційної діяльності.

В рамках засідання Л. Низовець, методистом МК з учасниками семінару опрацьовано питання «Стандарти Нової української школи: сучасні виклики та підходи. STEM – освіта для покоління візуалів».

До роботи семінару активно долучились Н. Ковальчук, практичний психолог та  О.Лопачук, заступник директора освітнього закладу, сприяючи емоційному забарвленню заняття.

Каневська О.П., вчитель фізики  Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 презентувала колегам інтелект кафе "STEM, як драйвер розвитку в учнів ключових компетентностей і навичок майбутнього". Вчителька  поділилась досвідом роботи, продемонструвавши шляхи впровадження елементів STEM- освіти у вивченні фізики. Цікавим та практичним також відзначено практикум «Ультрафіолетове випромінювання в природі, побуті та мистецтві».

Педагогічною рефлексією стали хвилини спілкування «Враження, що надихають…»

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga