Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

14 грудня на базі Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено заняття  постійно діючого семінару вчителів  біології та хімії на тему: «Розвиток ключових компетентностей на уроках біології та хімії шляхом впровадження інтерактивних технологій».

      В рамках семінару Л.Низовець, методистом методичного кабінету з учасниками семінару проведено тренінг «Нова українська школа. Формування та розвиток життєвих компетентностей учнів». Демчук К.І., вчитель біології Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст. ознайомила присутніх з досвідом своєї роботи з питання «Розвиток ключових компетентностей на уроках біології шляхом впровадження інтерактивних технологій». Олійник Т.М., практичний психолог                                                    Новолабунської  ЗОШ І-ІІІ ст.   активно долучила присутніх  до міні-тренінгу                         

«Вчитель - знову учень».

В рамках практичного модуля слухачі семінару відвідали урок біології в 6 класі на тему «Корінь. Будова і функції» та урок хімії в 7 класі на тему «Узагальнення з теми «Початкові хімічні поняття», проведені вчителями Новолабунської ЗОШ І-ІІІ ст. Демчук К.І. та Ковтунець Г.Є.                                         

        Приємним продовженням та завершенням семінару став виступ агітбригади на  тему: «Бережіть ліс!»

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity