Шановні колеги!

Повідомляємо, що відповідно до листа Державної наукової установи "Інститут модернізації змісту освіти" Міністерства освіти і науки України  № 22.1/10-2742  від 14.08.2019 року фінальний етап XVІІІ Всеукраїнського турніру юних біологів відбудеться у жовтні-листопаді 2019 року.

ZAGOLOV1718 квітня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 проведено міжшкільну учнівську конференцію "Екологічна освіта в інтересах сталого розвитку", до якої активно долучилась учнівськав молодь Полонських ЗОШ І-ІІІ ст. №2, №3, №4, Великокаленицької, Кустовецької, Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Бражинецького НВК.

ZAGOLOV9

Відповідно до Плану комплексних заходів з екологічної освіти і виховання та формування екологічної культури учнівської молоді навчальних закладів Полонщини на 2016-2020 роки та з метою підвищення ефективності  і якості організації й проведення  в закладах освіти еколого-натуралістичної, дослідницько-експериментальної, природознавчої і природоохоронної роботи школярів, виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді та її залучення  до участі в юннатівських заходах 2 квітня  на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 проведено збір юних натуралістів Полонської ОТГ.  В заході приймали участь вчителі та учні Полонської гімназії, Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, №3, №4,  Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6, Полонського НВК №2, Великокаленицької, Новолабунської, Новоселицької, Кустовецької ЗОШ І-ІІІ ст., Бражинецького  та Прислуцького НВК.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press