Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zag20 лютого 2020 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проведено постійно діючий семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Безперервна освіта як чинник професійного та творчого зростання бібліотекарів».                         

 

 

12324   Головною метою діяльності шкільних бібліотек є забезпечення якісного бібліотечно-інформаційного обслуговування учасників освітнього процесу та надання допомоги педагогам у всебічному розвитку особистості з глибоко усвідомленою громадянською і соціальною позицією.

17 квітня  2018 року у приміщенні міської бібліотеки для дітей  проведено семінар   шкільних бібліотекарів  на тему:  «Актуальні питання модернізації діяльності шкільного  бібліотекаря  та способи їх реалізації».

Гусенко Т.П., голова методичного об’єднання  шкільних бібліотекарів, презентувала передовий  досвід роботи бібліотекарів області, акцентувала увагу на модернізації діяльності шкільного  бібліотекаря  у ході реформування загальної середньої освіти.

25 січня у міській дитячій бібліотеці виконавчого комітету міської ради Полонької ОТГ проведено семінар-практикум шкільних бібліотекарів  на тему:     «Ведення обліку підручників  з метою ефективного та організованого надання інформації з питань  книгообліку».

Гусенко Т.П., голова методичного  об’єднання  шкільних бібліотекарів,

провела навчання з колегами з  обліку  книг із забезпеченням комп’ютерного  оснащення в програмі Ехсеl, розробленої методистом Полтавського інституту післядипломної освіти Атахеджаєвою  Н.В.             

Бібліотекарі  обговорили питання планування роботи на 2018 рік.

 Особливу увагу учасники семінару звернули на підготовку до замовлення навчальними закладами нових підручників для учнів 1, 5, 10 класів на 2018-2019 навчальний рік.

23 січня на базі Полонської ЗОШ  І-ІІ ступенів  №6  відбулося засідання школи передової педагогічної майстерності вчителів географії на тему «Компетентнісний, діяльнісний підхід на уроках географії як умова  підвищення якості освіти». Яськова А.О., керівник ШППМ  вчителів географії,  поділилася досвідом роботи з організації діяльнісного підходу на уроках географії та економіки. Вчителька географії  Полонської ЗОШ І-ІІ  ступенів  №6  Загоренко Л.І. провела майстер- клас  на тему «Використання ІТ-технологій на уроках географії».

Педагоги взяли участь в освітньому квесті «Нова українська школа».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity