З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників 31 травня 2018 року вчителі-словесники закладів освіти Полонської громади взяли участь у семінарі-екскурсії до Державного історико-культурного заповідника м. Острога.

Насамперед педагоги відвідали Музей книги та друкарства, де збагатилися знаннями про книгу. Адже, вигадливий екскурсовод пан Анатолій провів літературно-історичний екскурс в минуле – виникнення писемності у слов’ян. Музейна експозиція зорієнтована на висвітлення історії української книги. А вони різні: старовинні Євангелії, кілограмові фоліанти та мініатюрні видання, антикварні, унікальні, креативні і, взагалі, єдині в своєму роді. А які незабутні емоції викликали кілограмові вишивані Євангелії та Кобзар з вишитими текстами та іллюстраціями! Одним словом, вражає!

Освітяни виявили бажання відвідати історико-краєзнавчий музей на Замковій Горі, де дізналися багато цікавих історичних фактів щодо заснування містечка. А ще відвідали Острозьку академію. В ході екскурсії ознайомилися з минулим та сучасним життям закладу.

Насамкінець, залишається подякувати колективам музеїв за збереження зв’язку між минулим, сьогоденням та майбутнім. Це було неймовірно цікаво та незабутньо!

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272