Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

IRC golovnaКожна дитина, незалежно від її можливостей,
має право на успіх у житті,
максимальне розкриття власних здібностей,
що його може запропонувати якісна освіта.
Концепція НУШ

Саме таким меседжем розпочала традиційну зустріч з командами психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Полонського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» Оксана Марчук.

Під час робочої зустрічі з педагогами освітнього закладу Оксана Володимирівна високопрофесійно та цікаво окреслила новітні підходи до навчання дітей з особливими освітніми потребами, стратегії успішного впровадження інклюзивної практики в закладі освіти, надала практичні рекомендації щодо розробки індивідуальних програм розвитку, щодо адаптації навчального середовища, поради, що сприятимуть удосконаленню інклюзивної практики.
Педагогічний колектив закладу освіти висловлює щиру подяку Оксані Володимирівні за якісний методичний супровід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, за креативність та доступність подачі інформації. Адже кожна зустріч з психологинею – це переосмислення педагогом своєї ролі в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, усвідомлення її значимості та важливості.

 

За матеріалами сайту Полонського НВК №2
«ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ»

irc1

irc2

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity