Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

1dzvinok novoselytsia1 вересня 2020 року на шкільному подвір’ї Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було гамірно, весело та водночас урочисто.
Для учнів 2-10-х класів відбулося святкове дійство у локаціях з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. У дружньому шкільному колі учні кожного класу мали змогу поділитися своїми очікуваннями від нового навчального року та визначити основні пріоритети на майбутнє.

1dzvinok zosh3День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче та відповідальне. 1 вересня 2020 року перший шкільний дзвінок пролунав для учнів Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Для одинадцятикласників це свято стало останнім першим дзвоником в їхньому шкільному житті, а для першокласників - першим.

1 dzvinok gimnazijaЦьогоріч педагогічний колектив Полонської гімназії по-новому зустрічав своїх здобувачів освіти. Шкільне свято складалося з двох частин: офіційної та інтерактивної. До участі в традиційній лінійці були запрошені учні 1-х та 11-х класів. Для решти учнів проводився перший урок, присвячений пандемії COVID - 19, яка цьогоріч здійснила виклик для всього людства.

1dzvinokІ ось вона настала та хвилина,
Коли наш перший дзвоник продзвенить.
Нехай дзвенить – веселий, галасливий!
Хай срібний голос чують звідусіль!
Хай буде рік шкільний для нас щасливий!
Для цього ми докладемо зусиль.

 

1 вересня 2020 року в 15 закладах загальної середньої освіти Полонської об’єднаної територіальної громади відбулися урочисті заходи, присвячені Дню знань. Цьогоріч відлуння першовересневого дзвінка сповістило 4055 школярів про завершення літніх канікул та початок нового 2020-2021 навчального року.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga