Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

IRC golovnaКожна дитина, незалежно від її можливостей,
має право на успіх у житті,
максимальне розкриття власних здібностей,
що його може запропонувати якісна освіта.
Концепція НУШ

Саме таким меседжем розпочала традиційну зустріч з командами психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами Полонського навчально-виховного комплексу №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» психолог КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади» Оксана Марчук.

lider golovna17 вересня 2020 року на базі Будинку творчості школярів відбулося І засідання клубу "Лідер" на тему "STEAM-сад запрошує лідерів".
На початку зібрання всіх присутніх привітала директор Будинку творчості школярів Наталія Герасимчук і побажала юним самоврядуванцям плідної праці, реалізації нових проєктів, творчого потенціалу, миру та здоров'я.

1dzvinok novoselytsia1 вересня 2020 року на шкільному подвір’ї Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було гамірно, весело та водночас урочисто.
Для учнів 2-10-х класів відбулося святкове дійство у локаціях з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. У дружньому шкільному колі учні кожного класу мали змогу поділитися своїми очікуваннями від нового навчального року та визначити основні пріоритети на майбутнє.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity