Вірте в себе! Вірте в свої здібності!

Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,

ви не зможете бути успішним чи щасливим.
Норман Вінсент Піл

 

   6 листопада 2019 року на запрошення відділу освіти, молоді та спорту виконав

zag

чого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади представниками Національного університету «Острозька академія» було проведено низку методичних зустрічей та профорієнтаційних заходів із освітянами й молоддю Полонської громади.

   Вранці радо зустріли гостей педагогічний та учнівський колектив Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 на чолі з директором Валентиною Лапець. Галиною Гандзілевською, доктором психологічних наук, професором кафедри психології та педагогіки, координатором спеціальності «Початкова освіта» в НаУОА для здобувачів освіти та вчителів закладу освіти було запропоновано техніки досягнення життєуспіху.

   Творчу майстерню «Життєві сценарії: почути голос свого серця» Галиною Борисівною, за сприяння методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади у лекційній залі Будинку культури, було презентовано для педагогів художньо-естетичного циклу та школярів старших класів закладів загальної середньої освіти громади. На заході були присутні кореспонденти місцевого інформаційно-аналітичного тижневика «Сьогодення громади». У ході нетрадиційної зустрічі було проведено лекцію із використанням тренінгових елементів, психологічних вправ, психодраматичних технік, до яких радо долучалися як учнівська молодь, так і вчительська спільнота. Цікавими до перегляду були відеоматеріали про бар’єри і ресурси успішної реалізації життєвого задуму, досягнення вершинного розвитку у акмеперіоді особистості. Було детально представлено спеціальність «Початкова освіта», її унікальність в Острозькій академії та показано зв’язок між нею та сучасною реформою української школи, продемонстровано перспективи для працевлаштування фахівців цієї галузі.

   Назар Мартинюк, співробітник НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара», президент Наукового товариства студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин НаУОА розповів про співпрацю освітян Полонщини із Національним університетом «Острозька академія» за підтримки Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в напрямку реалізації довготривалого мистецького проекту «Митці рідного краю». Очільником студентсько-аспірантського об’єднання за допомоги відповідей присутніх в залі, у форматі «мозкового штурму», було зроблено акцент на особливостях дослідження біографії людини (біографістики) та представлено процес наукової діяльності як своєрідний та виправданий вияв творчості.

   Гарним подарунком для учасників заходу був танець «Намалюю тобі зорі» у виконанні учнів Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 (художній керівник Людмила Козирська).

   Подяками за багатолітню плідну співпрацю в галузі навчання і виховання дітей та молоді, пропаганду національно-патріотичного виховання, активну громадську позицію та з нагоди 50-річчя методичної служби Полонщини було відзначено головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Оксану Штабу та вчителя-методиста Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, голову методичного об’єднання педагогів художньо-естетичного циклу Тетяну Приймак. Для інноваторів-професіоналів методичної діяльності було вручено ювілейні фотоальбоми, присвячені 25-річчю НаУОА, книги-подарунки від НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» (Інституту ці книги були передані НТШ в Америці).

   У ході поїздки також велись перемовини про проведення науково-методичних зустрічей педагогів Полонської об’єднаної територіальної громади на базі Національного університету «Острозька академія».

   По завершенню офіційної частини усі охочі мали змогу відвідати екскурсію відділом історії фарфору Полонського історичного музею, яку провів учень 11 класу Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Назар Приймак.

 

За матеріалами Н. Мартинюка, співробітник НДЦ

«Інститут досліджень української діаспори імені

професора Любомира Винара»,

президент Наукового товариства студентів та

аспірантів імені Олександра Оглоблина

факультету міжнародних відносин НаУОА

 

 

Світлини надано редакцією тижневика

"Сьогодення громади"

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272