Хай Ісус, мале дитя, благословить Ваше життя...

 

   12 січня 2020 року в Будинку культури з нагоди святкування Різдва Христового відбувся традиційний благодійний фестиваль Різдвяних піснеспівів «Коляда 2020».

Фестиваль розпочався з вітального слова Благочинного храмів Полонського округу протоієрея Іоанна Ткачука. У своїй промові Благочинний привітав вірян з Різдвом Христовим та благословив ансамблі на гарну коляду. Церковні хори храмів Полонського району заполонили залу різдвяними переспівами. Колективи Будинку творчості школярів, сільських клубних установ, дитячий колектив Свято-Олексіївського православного дитячого центру смт. Понінки, сімейний ансамбль родини Вергелесів (Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3), колектив батьків учнів 1-го класу Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7-ДНЗ», вокальні учнівські та педагогічні колективи освітніх закладів громади віншували присутніх співом, примовляннями та вітаннями. У величальний вінок спліталися дзвінкі дитячі голосочки та потужні дорослі голоси, які підносили коляду високо над громадою як традицію, яка прикрашає нашу націю, як колоритний та коштовний духовний спадок українського народу.
Родзинкою святкового заходу стала коляда у виконані священників Полонського краю.

Наприкінці свята Благочинний храмів Полонського округу протоієрей Іоанн Ткачук і протоієрей Володимир Ткачук подякували вокальним колективам за участь у фестивалі «Коляда 2020» та вручили подяки усім учасникам дійства.

 

За інформацією вихованців гуртка

Будинку творчості школярів «Юний журналіст»

 

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272