bezpechny internetІнтернет – це ресурс для навчання, розваг та спілкування, який може стати і простором небезпеки для дітей. Незалежно від того, скільки часу дитина проводить онлайн, вона може натрапити на небезпечні матеріали: порнографію, сцени ненависті чи насильства або стати жертвою цькувань.

jura1Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України з 15 по 19 червня 2020 року Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації разом з Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено обласний онлайн-конкурс «Кращий рій» для учнівської молоді середньої та старшої вікових груп (далі Конкурс).

zag

Важливість проведення профілактичної роботи серед здобувачів освіти доводить саме життя проявами надзвичайних ситуацій. Сумні цифри загиблих та статистика свідчить про необхідність здійснення просвітницької роботи, адже опинитися в екстремальній ситуації дитина може зовсім несподівано, коли дорослого, який може її захистити, не буде поруч.

Хай Ісус, мале дитя, благословить Ваше життя...

 

   12 січня 2020 року в Будинку культури з нагоди святкування Різдва Христового відбувся традиційний благодійний фестиваль Різдвяних піснеспівів «Коляда 2020».

ZA

   19 листопада 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся звітно-виборчий збір обласної ради старшокласників.

   В ході засідання кожен із кандидатів мав можливість представити свою програму, а усі присутні переглянути цікаві, креативні, ефектні презентації та агітації.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272