zag

Хай Ісус, мале дитя, благословить Ваше життя...

 

12 січня 2020 року в Будинку культури з нагоди святкування Різдва Христового відбувся традиційний благодійний фестиваль Різдвяних піснеспівів «Коляда 2020».

ZA

19 листопада 2019 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся звітно-виборчий збір обласної ради старшокласників.

В ході засідання кожен із кандидатів мав можливість представити свою програму, а усі присутні переглянути цікаві, креативні, ефектні презентації та агітації.

zagВ жовні здобувачі освіти 10 класу Полонського НВК№2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ» взяли участь в огляді-конкурсі на кращий соціально-правовий відеоролик в рамках загальнонаціонального право​просвітницького проєкту «Я маю право» серед учнів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області.

zag

Вірте в себе! Вірте в свої здібності!

Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,

ви не зможете бути успішним чи щасливим.
Норман Вінсент Піл

 

6 листопада 2019 року на запрошення відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади представниками Національного університету «Острозька академія» було проведено низку методичних зустрічей та профорієнтаційних заходів із освітянами й молоддю Полонської громади.

головне фото4Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими ангелами-охоронцями на небі.

ОЗНАЙОМИТИСЬ

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press