zag

   З метою інформування щодо порядку та особливостей проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів під час вступу до закладів вищої освіти і зарахування як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти, 11 листопада 2019 року в лекційній залі Будинку культури відбулася нарада «Організація та проведення ЗНО-2020».

   Інформаційний захід організовано Вінницьким регіональним центром оцінювання якості освіти за підтримки відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. Участь в нараді взяли Ірина Ковальчук, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, представники закладів вищої освіти Хмельниччини. Також на нараду були запрошені керівники, заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Полонської громади, класні керівники та учні 11-х класів освітніх закладів міста.

    Розпочала нараду Оксана Штаба, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, яка наголосила на важливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році для майбутніх абітурієнтів. У своєму виступі Ірина Ковальчук ознайомила педагогічну та учнівську громадськість з умовами проведення державної підсумкової атестації у 2019-2020 навчальному році, особливостями ЗНО-2020 та пробного ЗНО-2020, умовами реєстрації, характеристиками сертифікаційних робіт з української мови та літератури, історії України, математики.

    Олег Чиж, викладач кафедри транспортних засобів та спецтехніки інженерно-технічного факультету Національної Академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького, та Віктор Захарчук, відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького університету управління та права, презентували для майбутніх абітурієнтів свої заклади, ознайомили з правилами прийому, матеріально-технічною базою, викладацьким складом ВУЗів. Андрій Мартинюк, відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького національного університету, закцентував увагу на особливостях вступної кампанії 2020 року та умовами прийому до закладу вищої освіти.

   По завершенню наради усі присутні в залі мали можливість задати запитання, а також отримати пакет інформаційних матеріалів, буклети.

З матеріалами презентації «ЗНО-2020» можна ознайомитися за посиланням.

 

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту

виконавчого комітету

Полонської міської ради

об’єднаної територіальної громади

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272