Сьогодні суспільство повною мірою усвідомлює важливість набуття якісної освіти для випереджального розвитку нашої країни. Одним із основних елементів забезпечення якості освіти є зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке щороку демонструє рівень освіти випускників закладів загальної середньої освіти.

26 листопада 2018 року в Будинку культури відбулася розширена нарада з питань організації та проведення ЗНО-2019. На запрошення відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади участь в заході взяла Ірина Ковальчук, методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти. Також на нараду були запрошені керівники, заступники директорів з навально-виховної роботи, класні керівники та здобувачі освіти 11-х класів закладів загальної середньої освіти Полонської громади.

Розпочав нараду Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, який наголосив на важливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році для майбутніх абітурієнтів. У своєму виступі                  Ірина Ковальчук акцентувала увагу присутніх на вмотивованості випускників 11-х класів щодо успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання, ознайомила педагогічну та учнівську громадськість з умовами проведення державної підсумкової атестації у 2018-2019 навчальному році та особливостями ЗНО-2019.

Також до роботи наради долучилися представники закладів вищої освіти Хмельниччини: Віктор Захарчук, відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького університету управління та права, Андрій Мартинюк, відповідальний секретар приймальної комісії Хмельницького національного університету, Микола Марищук, підполковник, старший викладач кафедри транспортних засобів та спецтехніки інженерно-технічного факультету Національної академії Державної прикордонної служби України                                 ім. Богдана Хмельницького, які презентували для майбутніх абітурієнтів свої заклади, а також особливості вступної компанії у ВУЗи.

По завершенню наради усі присутні в залі мали можливість задати запитання та отримати інформаційні матеріали, буклети.

 

Презентацiя_унiверситету_2019

 

Презентацiя_ХУУП_2019

 

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272