Головне меню

do uvagy vstupnykivЗаклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів через запис “звільнений” або “звільнена” від ДПА

Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис “звільнений”/«звільнена», ці графи не враховуються в загальну кількість предметів.

Заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко наголошує, що заклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів від звільнених від державної підсумкової атестації вступників. Про це було зазначено під час брифінгу щодо попередніх результатів ЗНО та початку вступної кампанії-2020.
“Хочемо надати остаточне роз’яснення для вступників щодо наявності або відсутності у свідоцтві про повну загальну середню освіту оцінок ДПА: жоден заклад вищої освіти не має права відмовляти у прийнятті документів через запис “звільнений” або “звільнена”, – наголосив Андрій Вітренко, заступник міністерства освіти і науки України.
Також було зазначено, що відповідно до нормативних документів, середній бал додатка до зазначеного документу розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку та документах оцінок. “Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис “звільнений”, ці графи не враховуються в загальну кількість предметів”, – додав заступник міністра.

За матеріалами освітнього сайту
«Шкільне життя»

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272