Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

 probne zmineno datuІз   метою   запобігання     поширенню    на     території  України   коронавірусу    COVID-19,   на   виконання   Постанови    Кабінету       Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Українським центром оцінювання якості освіти було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

Пробне тестування з української мови і літератури відбудеться 4 квітня 2020 року. Тестування з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 11 квітня 2020 року.
Нагадуємо, що у день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест лише з одного навчального предмета. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 27 березня розміщуватиметься інформація про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування.
Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання на те, що вони повинні повторно видрукувати запрошення-перепустки для участі в тестуванні. 
Внесення результатів:
04 – 06 квітня 2020 року – українська мова і література;
11 – 13 квітня 2020 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.
Оголошення правильних відповідей на сайті УЦОЯО:
07 квітня 2020 року – українська мова і література;
14 квітня 2020 року – історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.
Оприлюднення в "Особистих кабінетах" учасників результатів пробного ЗНО:
до 10 квітня 2020 року – з української мови і літератури;
до 17 квітня 2020 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.
Нагадуємо, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

    Інформація з сайту Вінницького регіонального центру
     оцінювання якості освіти

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga