probne zmineno datu  Із   метою   запобігання     поширенню    на     території  України   коронавірусу    COVID-19,   на   виконання   Постанови    Кабінету       Міністрів України №211 від 11.03.2020 року «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», Українським центром оцінювання якості освіти було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.

zag   Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

zag

З метою інформування щодо порядку та особливостей проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання, використання його результатів під час вступу до закладів вищої освіти і зарахування як оцінок за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти, 11 листопада 2019 року в лекційній залі Будинку культури відбулася нарада «Організація та проведення ЗНО-2020».

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press