Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

pomylkaВступникам, які не можуть зареєструвати особистий електронний кабінет через помилки у документах про повну загальну середню освіту, необхідно звернутись до сервісу підтримки електронних кабінетів вступників (забезпечується технічним адміністратором ЄДЕБО ДП “Інфоресурс”), надіславши на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відповідного електронного листа.

seredniy balДля того, щоб подати заяву на вступ до вишу – як в електронному, так і в паперовому вигляді – вступнику необхідно порахувати середній бал додатка до документа про повну загальну середню освіту (свідоцтва).

 

1 серпня 2020 року о 10:00 годині розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Про це йшлося під час пресбрифінгу щодо попередніх результатів ЗНО, який відбувся 29 липня 2020 року, в приміщенні Міністерства освіти і науки України.

Вступники зможуть подати заяви з 13 до 22 серпня 2020 року. Зареєструвати електронний кабінет абітурієнти зможуть протягом всього періоду подання заяв.

dodatkove znoЩороку для осіб, які з поважних причин не мають можливості взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія.

do uvagy vstupnykivЗаклади вищої освіти не мають права відмовляти у прийнятті документів через запис “звільнений” або “звільнена” від ДПА

Якщо у вступника в графі, де має бути оцінка ДПА, зроблено запис “звільнений”/«звільнена», ці графи не враховуються в загальну кількість предметів.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity