ZAGOLOV15

18 червня 2019 року в Будинку культури проведено засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ. На розгляд керівників закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти були винесені наступні питання:

«Про хід виконання програми по роботі з обдарованою учнівською молоддю у навчальних закладах громади «Обдарованість» на 2017-2020 роки»;

«Про роботу педагогічних колективів щодо формування екологічної культури школярів, залучення учнівської молоді до активної екологічної діяльності»;

  1. «Про хід виконання рішення колегії відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ від 21.12.2017 року №5 «Про учнівське самоврядування в школі як засіб формування соціальної активності та громадянської самосвідомості школярів» (в порядку контролю)».

РІШЕННЯ ПО ПЕРШОМУ ПИТАННЮ

РІШЕННЯ ПО ДРУГОМУ ПИТАННЮ

РІШЕННЯ ПО ТРЕТЬОМУ ПИТАННЮ

   З даних питань виступили Оксана Штаба, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту,  Людмила Кондратюк і  Леся Низовець, методисти методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту. До обговорення питань долучилися Оксана Вельгас, директор Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ступенів та Сергій Голодюк, директор Великокаленицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

    Провів колегію начальник відділу освіти, молоді та спорту Віталій Сітарський.

По завершенню колегії було проведено робочу нараду за участю Віри Ваврик, заступника головного лікаря КНП ЦПМСД Полонської міської ради.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press