Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням 49-ї сесії І скликання  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади від 25.05.2018 року №22, зі змінами, відповідно рішення 60-ї сесії І скликання Полонської міської ради ОТГ від 08.11.2018 р. №13

     Полонська міська рада Полонської міської об’єднаної територіальної громади ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

          Найменування і місцезнаходження закладу:

   Великоберезнянська ЗОШ І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ знаходиться за адресою: вул. Дмитрівська,42, с. Велика Березна, Полонський район, Хмельницька область.

        Найменування посади та умови оплати праці: директор Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

оплата праці здійснюється  відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. №102 зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №56 від 27.05.1993 року; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 р. №557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» зареєстрованого в  Міністерстві юстиції України за №1130/11410 від 03.10.2005 р.

       Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: посаду директора закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

       

       Перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі

 

      Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  такі документи:

  •  - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про   - захист персональних даних»;
  •  - автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  •  - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  •  - копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  •  - копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  •  - довідку про відсутність судимості;
  •  - мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  •  - дві фотографії розміром 4х6 см;
  •  - сертифікат нарколога та психіатра.

        Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

        Документи приймаються конкурсною комісією протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.  Подача претендентами документів  з 06.06.2019 року. Кінцевий термін подання документів - 05.07.2019 року.

        Документи подаються до відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ (каб.24) за адресою: вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область.

 

        Дата та місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість:

 

        Засідання конкурсної комісії по розгляду поданих на конкурс документів претендентів на заміщення вакантної посади директора Великоберезнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться о 10:00 год. 11 липня 2019 року у відділі освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ за адресою: вул. Л.Українки, 114, м. Полонне, Полонський район, Хмельницька область.

 

        Початок засідання конкурсної комісії  по складанню кваліфікаційного іспиту претендентами на посаду - 23 липня  2019 року, об 9-00 год. в приміщенні виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

        Кваліфікаційний іспит проводиться за напрямками:

 

 - знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

 

 - вирішення ситуаційного завдання (письмово);

 

 - презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

 

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

      

Уповноважена особа щодо надання інформації про конкурс та прийом документів - Гапонюк Марина Вікторівна – методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади. (телефон 096 9683396, адреса електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

                                                                            

Міський голова     Ф. Скримський

Вик. Коріньовська А.Л.

32551

 

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272