ГОЛ25 лютого у Полонській гімназії відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Моніторинг рівня адаптації суб'єктів освітнього процесу до умов НУШ".

У ході роботи методист МК М.В.Гапонюк закцентувала увагу присутніх на ключових особливостях Нової української школи, що відрізняють її від традиційної.

З результатами моніторингу ознайомили соціальний педагог Полонської гімназії Паламарчук Н.Ю. (керівник групи) та практичний психолог Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Карнафель О.В.

 

Т.В.Івашко (практичний психолог Котелянського НВК) та Є.О.Александрова (практичний психолог Полонського БТШ) проінформували учасників заходу про теоретичні засади застосування моніторингу у діяльності фахівців психологічної служби та роль батьків у процесі адаптації дітей до школи.
Також до роботи заняття долучилися вчителі 1-х класів і поділилися враженнями від процесу втілення програми НУШ та навчання за програмою "Інтелект України" (Полонська гімназія та Полонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).
Додатково у ході роботи О.В.Марчук, практичний психолог Полонського ІРЦ намітила шляхи співпраці із фахівцями служби.
Загалом, організована дискусія та результати дослідження переконали практичних психологів та соціальних педагогів у ефективності використання цього методу.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press