zag

07 листопада на базі Полонського Будинку творчості школярів відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Використання флеш-мобу у діяльності практичних психологів та соціальних педагогів".

ZAGOLOV40

17 жовтня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів #4 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби закладів з питань складання і апробації корекційних програм.

     Захід відбувся в атмосфері професійного обговорення та наставництва.

ZAGOLOV24

19 вересня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання методичного об’єднання фахівців психологічної служби з питань соціально-психологічного супроводу освітнього процесу у 2019-2020 навчальному році.

ZAGOLOV7

23 травня у Полонському Будинку культури відбувся масштабний захід - психологічний фестиваль "PSY-FEST Life. Family. Harmony".

Основною ідеєю було створити простір людей, які готові змінюватися і вдосконалюватися, апробовувати і застосовувати нові та ефективні методи і технології навчання й виховання, взаємодіяти та досягати командних цілей.

Завдяки ретельній організації творчої групи фахівців психологічної служби закладів освіти та спонсорській допомозі, Фестиваль став святом фахового спілкування та платформою особистісного зростання.

ZAGOLOV1209 квітня 2019 року на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ" відбулося засідання круглого столу за участі практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади та фахівців ІРЦ на тему "Психологічний супровід інклюзивної освіти. Практичні кроки".

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press