ZAGOLOV7

23 травня у Полонському Будинку культури відбувся масштабний захід - психологічний фестиваль "PSY-FEST Life. Family. Harmony".

Основною ідеєю було створити простір людей, які готові змінюватися і вдосконалюватися, апробовувати і застосовувати нові та ефективні методи і технології навчання й виховання, взаємодіяти та досягати командних цілей.

Завдяки ретельній організації творчої групи фахівців психологічної служби закладів освіти та спонсорській допомозі, Фестиваль став святом фахового спілкування та платформою особистісного зростання.

ZAGOLOV1209 квітня 2019 року на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ" відбулося засідання круглого столу за участі практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади та фахівців ІРЦ на тему "Психологічний супровід інклюзивної освіти. Практичні кроки".

ГОЛ25 лютого у Полонській гімназії відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Моніторинг рівня адаптації суб'єктів освітнього процесу до умов НУШ".

У ході роботи методист МК М.В.Гапонюк закцентувала увагу присутніх на ключових особливостях Нової української школи, що відрізняють її від традиційної.

З результатами моніторингу ознайомили соціальний педагог Полонської гімназії Паламарчук Н.Ю. (керівник групи) та практичний психолог Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Карнафель О.В.

IMG 3355 131 січня на базі Полонського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ" відбувся семінар фахівців психологічної служби закладів освіти Полонської ОТГ на тему "Психологічний супровід освітнього процесу щодо державної підсумкової атестації".

10 грудня у Полонській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Організація акцій у роботі практичних психологів та соціальних педагогів". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися із результатами роботи творчої групи №2 (керівник – Писаренко Н.Г., практичний психолог/соціальний педагог Полонського НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ"). А саме, із етапами процесу організації благодійної акції, із особливостями співпраці закладів освіти громади та її результатами.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press