ZAGOLOV1209 квітня 2019 року на базі КУ "Інклюзивно-ресурсний центр Полонської міської ОТГ" відбулося засідання круглого столу за участі практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти громади та фахівців ІРЦ на тему "Психологічний супровід інклюзивної освіти. Практичні кроки".

ГОЛ25 лютого у Полонській гімназії відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Моніторинг рівня адаптації суб'єктів освітнього процесу до умов НУШ".

У ході роботи методист МК М.В.Гапонюк закцентувала увагу присутніх на ключових особливостях Нової української школи, що відрізняють її від традиційної.

З результатами моніторингу ознайомили соціальний педагог Полонської гімназії Паламарчук Н.Ю. (керівник групи) та практичний психолог Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Карнафель О.В.

IMG 3355 131 січня на базі Полонського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ" відбувся семінар фахівців психологічної служби закладів освіти Полонської ОТГ на тему "Психологічний супровід освітнього процесу щодо державної підсумкової атестації".

10 грудня у Полонській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Організація акцій у роботі практичних психологів та соціальних педагогів". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися із результатами роботи творчої групи №2 (керівник – Писаренко Н.Г., практичний психолог/соціальний педагог Полонського НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ"). А саме, із етапами процесу організації благодійної акції, із особливостями співпраці закладів освіти громади та її результатами.

29 листопада 2018 року на базі Полонського НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ" відбувся спільний семінар фахівців психологічної служби та вихователів дошкільних груп на тему "Співпраця вихователя і фахівця психологічної служби за оновленою програмою "Впевнений старт" по адаптації дітей дошкільного віку до умов Нової української школи".

У ході роботи педагоги мали можливість окреслити точки дотику для співпраці з метою організації ефективного процесу адаптації першокласників (практичний психолог/соціальний педагог закладу - Писаренко Н.Г. та вихователь - Михайлюк Л.В.). Також були опрацьовані алгоритми діяльності із різними суб'єктами освітнього процесу: батьками, педагогами, дітьми.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press