ГОЛ25 лютого у Полонській гімназії відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Моніторинг рівня адаптації суб'єктів освітнього процесу до умов НУШ".

У ході роботи методист МК М.В.Гапонюк закцентувала увагу присутніх на ключових особливостях Нової української школи, що відрізняють її від традиційної.

З результатами моніторингу ознайомили соціальний педагог Полонської гімназії Паламарчук Н.Ю. (керівник групи) та практичний психолог Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Карнафель О.В.

IMG 3355 131 січня на базі Полонського НВК №2 "ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 - ДНЗ" відбувся семінар фахівців психологічної служби закладів освіти Полонської ОТГ на тему "Психологічний супровід освітнього процесу щодо державної підсумкової атестації".

10 грудня у Полонській ЗОШ І-ІІ ступенів №6 відбулося засідання МО фахівців психологічної служби на тему "Організація акцій у роботі практичних психологів та соціальних педагогів". Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися із результатами роботи творчої групи №2 (керівник – Писаренко Н.Г., практичний психолог/соціальний педагог Полонського НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ"). А саме, із етапами процесу організації благодійної акції, із особливостями співпраці закладів освіти громади та її результатами.

29 листопада 2018 року на базі Полонського НВК №1 "ЗОШ І ступеня №5 - ДНЗ" відбувся спільний семінар фахівців психологічної служби та вихователів дошкільних груп на тему "Співпраця вихователя і фахівця психологічної служби за оновленою програмою "Впевнений старт" по адаптації дітей дошкільного віку до умов Нової української школи".

У ході роботи педагоги мали можливість окреслити точки дотику для співпраці з метою організації ефективного процесу адаптації першокласників (практичний психолог/соціальний педагог закладу - Писаренко Н.Г. та вихователь - Михайлюк Л.В.). Також були опрацьовані алгоритми діяльності із різними суб'єктами освітнього процесу: батьками, педагогами, дітьми.

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», затвердженого наказом Міністрерства освіти і науки України від 31 травня 2018 року №555, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 26 червня 2018 року за №744/32196 оголошуємо прийом програм та розробок у номінації «Профілактичні програми».

Матеріали подавати до методичного кабінету до 15 листопада 2018 року для Гапонюк Марина Вікторівни. За консультаціями звертатися за телефоном 0969683396.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press