ZAGOLOV32Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. І саме  цього дня ми віддаємо шану тому поколінню, яке пройшло нелегкий життєвий шлях, яке вистраждало під чорним крилом Голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке відбудовувало зруйноване та допомагає нам творити майбутнє.

     01 жовтня 2019 року, з нагоди Дня людей похилого віку та Дня ветеранів, в Полонському Будинку-інтернаті громадян похилого віку та інвалідів відбулися святкові заходи. До всіх присутніх з вітальними словами звернулися      Олександр Коблай, керуючий справами виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, Олександр Лобай, начальник управління соціального захисту населення Полонської районної державної адміністрації, Ганна Цимбалюк, заступник голови ради ветеранів. Посадовці в своїх виступах подякувала винуватцям свята за наполегливу працю, неоціненний вклад у розбудову як нашої держави, так і нашого міста, а також побажала міцного здоров’я, довголіття та віри у краще майбутнє.

     Традиційно в цей день гарний настрій для всіх дарували вихованці Будинку творчості школярів. Святкова програма була насичена вокальними, хореографічними та гумористичними номерами. Вдячні глядачі бурхливо аплодували юним артистам та дякували за подарований гарний настрій.

     Виступи вихованців закладу позашкільної освіти не залишили нікого байдужими і вкотре довели, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків, щоденну турботу про них.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press