Головне меню

vitaemo1Цьогоріч, в умовах карантинних заходів, Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» проходила у форматі онлайн. Більше 2 тисяч вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти віком від 6 до 18 років долучилися до участі в конкурсі. Було зареєстровано 2090 робіт з усіх областей України у 20 різних техніках.

Виставка-конкурс проводиться щорічно з метою підведення підсумків роботи гуртків, творчих об’єднань декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприянню реалізації творчих задумів, пробудження у дітей та молоді поваги до національної культурної спадщини.
Цьогоріч юні таланти презентували фотоматеріали своїх робіт в електронному вигляді. Учасники виставки-конкурсу продемонстрували творчу фантазію, високий рівень поданих на конкурс робіт, неповторність та оригінальність задуму в їх виготовленні. Дитячі роботи вразили журі своєю мистецькою довершеністю, цікавими творчими підходами, поєднанням національних художніх традицій і сучасних технік.
Згідно рішенням журі Байцар Аліна, вихованка гуртка «Технічний дизайн» Будинку творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади (керівник гуртка Мартинчик Б.В.), за роботу «Подарунок до свята» у номінації «Бісероплетіння» була відзначена Дипломом ІІІ ступеня (наказ Українського державного центру позашкільної освіти від 10.07.2020 року №07-01 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»).
Щиро вітаємо з перемогою, бажаємо подальших успіхів та подолання нових висот.

За матеріалами сайту
Українського державного центру позашкільної освіти

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272