Головне меню

vitaemoУ зв’язку з карантинними заходами Українським державним центром позашкільної освіти вперше було проведено виставку та оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» в режимі "он-лайн".

На виставку-конкурс було представлено фото та відео 529 робіт із 22 областей України в семи номінаціях: "Прилади та обладнання", "Техніка майбутнього", "Ігри та іграшки з елементами електротехніки", "Архітектура та будівництво" та "Спортивно-технічне моделювання". Творчі роботи цьогорічної виставки, виконані вихованцями позашкільних освітніх закладів України, вражали своєю майстерністю та різноманіттям.
Здобувачі позашкільної освіти Будинку творчості школярів Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади також взяли участь у вищезазначеному конкурсі та гідно представили Полонщину.
За підсумками журі Кондратюк Олександр, Дончук Олександр, Герасимчук Андрій, вихованці гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник гуртка Мельничук С.А.), за спільну роботу «Пінгвінячий рай» у номінації «Ігри та іграшки з елементами електротехніки» (старша група) нагороджені Диплом І ступеня (наказ Українського державного центру позашкільної освіти від 10.07.2020 року №07-02 «Про підсумки проведення Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»»).
Вітаємо наших вихованців та їхнього наставника з перемогою, бажаємо їм подальших успіхів, натхнення та творчих ідей!

За матеріалами сайту
Українського державного центру позашкільної освіти

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272