Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zhurnalisty golovnaЧергове своє заняття провели в історичному музеї Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади вихованці гуртка «Юні журналісти» Будинку творчості школярів (керівник гуртка Безносюк О.О.). Екскурсію для здобувачів позашкільної освіти провів Олександр Дацик, директор історичного музею Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади.

pozaskilliaШановні педагоги закладів позашкільної освіти!

Прийміть щирі та сердечні вітання зі святом – Днем працівників позашкільної освіти!
Кожен педагог-позашкільник – це неповторна особистість, яка має свій особливий талант, який заохочує дітей до навчання та творчості, здійснює виховання засобами високої культури, науки, мистецтва та спорту.

bts golovna15 вересня 2020 року з нагоди початку нового 2020-2021 навчального року в Будинку творчості школярів відбувся День відкритих дверей під назвою «STEАM-сад».
В цей день для вихованців гуртків були організовані цікаві розваги, майстер-класи, вокальні та хореографічні презентації, огляд робіт юних майстрів технічних виробів та декоративно-ужиткового мистецтва.

sut golovna12 вересня 2020 року площа 1000-ліття міста Полонного наповнилась яскравими барвами помаранчевих сіток та кольорових призм, дітворою в спортивному вбранні, веселим дитячим сміхом. Саме так, не зовсім традиційно, станція юних туристів «Обрій» розпочала новий 2020-2021 навчальний рік для своїх вихованців.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity