zag

Яскравими перемогами для вихованців гуртка естрадної пісні Полонського Будинку творчості школярів (керівник гуртка Карнафель О.В.)  засяяла «Різдвяна зіронька-2020», ХХІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс, який відбувся у м. Мукачево Закарпатської області.

zag

    З метою підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки 20  листопада 2019 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбувся обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

   З вітальним словом до учасників звернулися Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Анатолій Росквас, директор Хмельницького професійного ліцею електроніки, Анатолій  Залізецький, доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету.

ZAGOLOV32   Другий місяць осені починається з особливої дати. 01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний День людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. І саме  цього дня ми віддаємо шану тому поколінню, яке пройшло нелегкий життєвий шлях, яке вистраждало під чорним крилом Голодоморів, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке відбудовувало зруйноване та допомагає нам творити майбутнє.

гогогогого   Цікаво та змістовно провели недільний день, 3 березня 2019 року, вихованці станції юних туристів "Обрій", які разом із Ганною Кузьо, орнітологом, волонтером проекту «Зелений Ліхтарик» та Західноукраїнського орнітологічного Товариства, керівником проекту BirdID Ukraine, побували у віртуальній подорожі «Подорож на край світу: дика природа Нової Зеландії», досліджуючи природу цієї дивовижної країни.

ОЗНАЙОМИТИСЬ

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272