Головне меню

pershyi urokКожного року 1 вересня українська громадськість відзначає День знань. Перше вересня – це не просто дата нового навчального року у всій країні. Це початок нових кроків до успіхів і поразок, перешкод і перемог. Державним святом його проголошено з 1 вересня 1984 року. Традиційно свято супроводжувалося урочистими заходами – шкільними лінійками, на яких були присутні всі учні, вчителі, запрошені гості. Із року в рік все більше українських шкіл знаходять альтернативу традиційним лінійкам на 1 вересня, замінюючи їх іншими заходами, активно ведуться пошуки нових форм його проведення.

vitaemo1Цьогоріч, в умовах карантинних заходів, Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» проходила у форматі онлайн. Більше 2 тисяч вихованців (учнів) закладів позашкільної, загальної середньої та професійної освіти віком від 6 до 18 років долучилися до участі в конкурсі. Було зареєстровано 2090 робіт з усіх областей України у 20 різних техніках.

vitaemoУ зв’язку з карантинними заходами Українським державним центром позашкільної освіти вперше було проведено виставку та оцінку експонатів представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» в режимі "он-лайн".

zag

Яскравими перемогами для вихованців гуртка естрадної пісні Полонського Будинку творчості школярів (керівник гуртка Карнафель О.В.)  засяяла «Різдвяна зіронька-2020», ХХІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс, який відбувся у м. Мукачево Закарпатської області.

zag

    З метою підвищення технічної майстерності вихованців, поглиблення рівня їх знань у галузі радіоелектроніки 20  листопада 2019 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбувся обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання.

   З вітальним словом до учасників звернулися Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Анатолій Росквас, директор Хмельницького професійного ліцею електроніки, Анатолій  Залізецький, доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Хмельницького національного університету.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272