Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

zag

4 лютого на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3відбулося заняття постійно  діючого семінару вчителів початкових класів (4 клас) на тему «STEM – можливості  в новій українській школі».

zag

   23.11. 2019р.  у  Полонному відбувся  тренінг для вчителів 1-2 класів Полонської, Понінківської ОТГ та Полонського  району  з використання  LEGO  «Ігрові та діяльнісні методи навчання вчителів початкових класів».

   Щиро вдячні тренеру з Білогір’я - Вірі Мефодіївні

ZAGOLOV41   З 17 жовтня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розпочалися тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових класів за програмою НУШ, які будуть працювати з першими класами у 2021-2022 навчальному році у закладах освіти Полонської та Понінківської ОТГ, Полонського району. Проводить тренінги тренер Петрова Людмила Костянтинівна.

ZAGOLOV12   З 3червня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розпочалися тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових класів за програмою НУШ, які будуть працювати з першими класами у 2020-2021 навчальному році у закладах освіти Полонської та Понінківської ОТГ, Полонського району.

 

   Проводить тренінги тренер Петрова Людмила Костянтинівна.

головна   21 лютого 2019 року на базі Полонської гімназії відбулося засідання методичного об’єднання вчителів перших класів щодо особливостей ефективного використання освітніх осередків під час освітнього процесу.У ході роботи Фелонюк О.В. презентував освітні середовища, які створені у 1 класах, закладів освіти Полонської громади, та провів тренінг з педагогами щодо методів підвищення ефективності використання освітніх осередків.
   Учасники засідання розробили рекомендації для вчителів майбутніх перших класів, щодо створення осередків у закладі освіти. Вчитель Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Петрова Л.К. презентувала підручники для 2 класу «Математика» (автори: О.Гісь та І. Філяк) та «Я досліджую світ» (автори: Т.Гільберг, С.Тарнавська, Н.Павич).
   Члени методичного об’єднання апробували нові методи самоосвіти та самоаналізу, що сприятимуть фаховому зростанню педагогів.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity