ZAGOLOV12З 3червня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 розпочалися тренінгові заняття по підготовці вчителів початкових класів за програмою НУШ, які будуть працювати з першими класами у 2020-2021 навчальному році у закладах освіти Полонської та Понінківської ОТГ, Полонського району.

 

Проводить тренінги тренер Петрова Людмила Костянтинівна.

головна21 лютого 2019 року на базі Полонської гімназії відбулося засідання
методичного об’єднання вчителів перших класів щодо особливостей
ефективного використання освітніх осередків під час освітнього процесу.У ході роботи Фелонюк О.В. презентував освітні середовища, які створені у 1 класах, закладів освіти Полонської громади, та провів тренінг з педагогами щодо методів підвищення ефективності використання освітніх осередків.
Учасники засідання розробили рекомендації для вчителів майбутніх перших класів, щодо створення осередків у закладі освіти.
Вчитель Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Петрова Л.К. презентувала підручники для 2 класу «Математика» (автори: О.Гісь та І. Філяк) та «Я досліджую світ» (автори: Т.Гільберг, С.Тарнавська, Н.Павич).
Члени методичного об’єднання апробували нові методи самоосвіти та самоаналізу, що сприятимуть фаховому зростанню педагогів.

5 грудня на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів початкових класів (1 кл.) на тему «Інтегровані уроки – основа нової української школи». В ході роботи семінару Гречанівська А.В. провела ранкову зустріч з учасниками семінару на тему: «Прийшла зима».  В практичній частині заходу  учителем Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Самолюк С.С. було продемонстровано інтегрований урок  з використанням ІКТ із  математики на тему «Додавання і віднімання 0, 1, 2».

Також вчителі були безпосередніми учасниками майстер-класу «Інтеграція в початковій школі», який підготувала та провела вчитель Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Буділовська Л.В.

Фелонюк О.В., методист методичного кабінету, ознайомив з інноваційними формами роботи в початковій школі.

29 листопада на базі Полонської гімназії відбулося заняття постійно діючого семінару вчителів початкових класів (4 кл.) на тему «Дитиноцентризм та педагогіка партнерства  - ключові компоненти НУШ». В ході роботи семінару із поняття педагогіка партнерства ознайомив Фелонюк О.В. методист методичного кабінету. Із поняття дитиноцентризм ознайомила заступник директора Полонської гімназії Жалюк С.Л.

Насичено та змістовно пройшла шоста очна сесія вчителів  які працюватимуть з 1 класами НУШ 2019-2020 н.р. Педагогоги Полонщини відпрацьовували практичні навики ефективного використання наборів LEGO в навчанні дітей, опрацювали концепцію «Шість цеглин». Адже саме ці технології допоможуть тренувати пам’ять, розвивати моторику та творчо й критично мислити, а також розвинути такі важливі передбачення Нової української школи, як вміння вирішувати проблеми, оцінювати ризики та приймати рішення. Кожен з учасників в ході тренінгу спробував побувати в цікавому середовищі дитячої гри. По завершенню тренінгу було запропоновано корисні посилання (офіційні сайти, освітні платформи, спільноти) для використання в подальшій роботі вчителями.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press