zag

В житті у нас ніщо не випадкове,

Ані події й зустрічі з людьми.

Тому, мабуть,життя стає чудове,

Й завжди у ньому змінюємось ми.

     

 

 

     … Не чутно ліричних мелодій, стих гомін запрошених, спорожніла святкова зала. А так хочеться повернути ту зустріч, зустріч з минулим, яка відбулася 25 жовтня 2019 року  у Будинку  культури з нагоди 50-річчя створення методичної служби Полонщини.

 

     Педагоги, методисти, управлінці, науковці, ветерани методичної служби зібрались на велику (не) методичну раду під назвою «Книга життя», щоб проаналізувати здобутки, поміркувати над сьогоденням, згадати цікаві моменти методичного життя та подякувати за пророблену роботу.


      Слова вдячності за працю та важливість збереження методичної служби в новій моделі освіти прозвучали у виступах представників Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, які завітали на урочистості, - Соловея Миколи Васильовича, декана факультета підвищення кваліфікації, Кошки Оксани Анатоліївни, завідуючої  науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти, Буймістра Леоніда Васильовича, методиста науково-методичного центру координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти.

 

     До вітального слова було запрошено першого заступника голови Полонської міської ради Кулінського Олега Юрійовича, який привітав всіх присутніх з ювілейною датою та побажав освітянам творчих звершень.

 

     З найщирішими побажанням та словами вдячності до всіх тих, хто був дотичний до діяльності методичної служби в різні роки, звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Полонської ОТГ Сітарський Віталій Володимирович.

     Кажуть, що життя нагадує книгу, в якій щодня, щогодини з’являються нові записи – події, враження, люди, які нас оточують та творять історії. Гортаючи методичну «Книгу життя», всі присутні повернулися у далекий 1969-й рік – рік призначення на посаду першого завідуючого методичного кабінету Пелеха Романа Івановича, який 29 років був керманичем методичної служби Полонського району.

     Наступниками Пелеха Р.І. були Євстаф’єва С.Г., Салюк О.М., Атаманюк Т.М., спільною метою яких було піднести освіту Полонщини на якісно новий рівень. Сьогодні завідувачем методичної структури є Багінська Наталія Петрівна, яка перейняла естафету від попередників.

     Зворушливими хвилинами були виступи методистів минулих років Рибій Д.Ю., Беркути Ж.А., Салюк О.М., Атаманюк Т. М., які поділилися яскравими спогадами з минулого.

     Святковий день був наповнений пахощами осені, сонячним теплом та прекрасною музикою. Музичним подарунком для всіх запрошених сталипісні у виконанні Олександра Карнафеля, Андрія Вергелеса, Євгенії Гаєвської та Олександра Ковальчука.

     Із сумом та щемом у серці всі присутні перечитали сторінку книги, на якій закарбовано імена тих, кому доля відділила коротке, але насичене життя, хто залишив свій слід в історії становлення та розвитку методичної служби Полонщини.

     Епілогом зустрічі були слова вдячності освітянам за професійні надбання, за досвід, за мудрість.

… В житті усякого буває,

Та за минулим нам не жаль,

Бо кличуть знов нові дороги,

Під ноги стеляться путі.

Чекають радощі й тривоги

Щодень у нашому житті.

Життя складне, але цікаве.

Його не взнаєш до пуття.

Буває радісне й лукаве…

Але… Спасибі за життя!

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272