ZAGOLOV14

        Кажуть, що подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше ніж десять років життя вдома. Саме такого дня педагоги закладів освіти Полонської громади: заступники з навчально-виховної роботи, виховної роботи та педагоги-організатори, 5 червня 2019 року, з метою розвитку соціокультурної компетентності, відвідали Державний історико-культурний заповідник - палацово-парковий ансамбль "Самчики". Педагоги оглянули розкішні фасади та інтер'єр палацу, який іноді називають "Український Версаль", а також навколишній парк із старовинними деревами (200 видів). Серед інших цікавинок - приміщення великої льодовні, панської кухні та китайський будиночок, в якому експонується виставка робіт самчиківського розпису.

ZAGOLOV9

«Я люблю читати» - під таким гаслом 20 травня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася міжшкільна учнівська науково-практична конференція «Буктрейлер. Реклама сучасної української дитячої книги» за участі здобувачів освіти та вчителів закладів загальної середньої освіти Полонської ОТГ (Полонської гімназії, Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, №3, №4, Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ст. №7 – ДНЗ», Новоселицької ЗОШ І-ІІІ ст., Кустовецької ЗОШ І-ІІІ ст.).

ZAGOLOV8

Михайло Коцюбинський – письменник сонячний.

І не тільки тому, що «носив у душі сонце»,

 як сам про себе казав…

Уся його проза… - це світлий, відкритий

простір для душі й духу»

О. Логвиненко

З метою розвитку предметної та соціокультурної компетентностей педагогів 17 травня 2019 року відбувся виїзний семінар-екскурсія у м. Вінницю, де знаходиться музей-садиба письменника-класика М. Коцюбинського. Участь у семінарі взяли 25 вчителів укр. мови та літератури ЗЗСО Полонської громади. Педагоги мали можливість поповнити свої знання про життєвий та творчий шлях письменника. Професійний екскурсовод повідала про те, що Михайло також дуже любив рослини, квіти. Про це свідчить і те, що на території музею ростуть екзотичні теплолюбиві рослини - агава(якій 80 років), кипарис, привезені Коцюбинським з Криму. Його донька писала "... У садочку, що оточував наш будинок, яких тільки квітів не було..."

   Педагоги також відвідали Вінницький обласний краєзнавчий та художній музеї. Екскурсії були змістовні та пізнавальні.

ZAGOLOV2113 травня 2019 року на базі Полонської ЗОШ І-ІІ ст. №6 відбулося засідання методичного обєднання вчителів іноземної мови, в ході якого було обговорено ряд питань щодо завершення 2018-2019 н. р. у ЗЗСО та окреслено напрямки роботи МО на 2019-2020 н. р.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press