zag

В житті у нас ніщо не випадкове,

Ані події й зустрічі з людьми.

Тому, мабуть,життя стає чудове,

Й завжди у ньому змінюємось ми.

zagНа базі Ганнусинського ЗДО «Дивосвіт» відбулося заняття постійно діючого семінару керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів. В ході заняття учасники взяли участь у панельній дискусії щодо особливостей освітнього середовища закладу дошкільної освіти, стали учасниками творчої майстерні та створили свої дизайнерські проекти сучасного освітнього середовища.

zag22 жовтня 2019 року на базі Бражинецкого НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» відбулося заняття постійно діючого семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи та відповідальних за методичну роботу в закладах загальної середньої освіти на тему «Інноваційні форми проведення засідання педагогічної ради школи як дієвого інструменту педагогічного менеджменту».

ZAGOLOV38

У сучасній школі в даний час бурхливими темпами впроваджується використання електронних засобів навчання, що обумовлено вимогами сьогодення. Для освоєння необхідних програм з’явилися і успішно використовуються інтерактивні дошки, мультимедійні комплекси, новітні пристрої, призначені для відтворення інформації з цифрових носіїв.  

ZAGOLOV23

Питання «Педагог нової формації: професійний розвиток педпрацівників в умовах сучасних освітніх реформ» слухали на засіданні інструктивно-методичної наради з заступниками директорів з навчально-виховної роботи та відповідальними за методичну роботу в закладах загальної середньої освіти, яка відбулася 10 вересня 2019 року на базі Полонської гімназії.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press