ZAGOLOV23

Питання «Педагог нової формації: професійний розвиток педпрацівників в умовах сучасних освітніх реформ» слухали на засіданні інструктивно-методичної наради з заступниками директорів з навчально-виховної роботи та відповідальними за методичну роботу в закладах загальної середньої освіти, яка відбулася 10 вересня 2019 року на базі Полонської гімназії.

zagolov00001

Впродовж декількох днів з 27 по 29 серпня 2019 року на базі Полонської гімназії та Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 проходили традиційні серпневі методичні зустрічі педагогів закладів освіти Полонської громади, в ході яких освітяни обговорили ряд питань щодо організованого початку нового 2019-2020 навчального року, а саме:

ZAGOLOV14

        Кажуть, що подорожі навчають більше, ніж будь-що інше. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше ніж десять років життя вдома. Саме такого дня педагоги закладів освіти Полонської громади: заступники з навчально-виховної роботи, виховної роботи та педагоги-організатори, 5 червня 2019 року, з метою розвитку соціокультурної компетентності, відвідали Державний історико-культурний заповідник - палацово-парковий ансамбль "Самчики". Педагоги оглянули розкішні фасади та інтер'єр палацу, який іноді називають "Український Версаль", а також навколишній парк із старовинними деревами (200 видів). Серед інших цікавинок - приміщення великої льодовні, панської кухні та китайський будиночок, в якому експонується виставка робіт самчиківського розпису.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press