Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

IMG 18413 березня 2016 року на базі Полонської ЗОШ №4  відбувся семінар-практикум вчителів-логопедів, практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психолого-педагогічна співпраця вчителя-логопеда,практичного психолога та соціального педагога у роботі з дезадаптованими дітьми».

У ході роботи методист Гапонюк М.В. ознайомила учасників семінару зі змістом спільної діяльності логопеда та фахівця психологічної служби.  Завідуюча  ПМПК  Багінська Н.П. надала методичні рекомендації  щодо порядку та особливостей підготовки документації при роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку на діагностичні засідання ПМПК. У роботі семінару взяла  участь директор Полонської ЗОШI-III ст. №4 Бучинська Т.І. 

 

IMG 1851Вчитель-логопед  ЮсуповаС.Є. та практичний  психолог Білоус Т.М. ознайомили присутніх з мовленнєвими недоліками та психологічними особливостями дезадаптованих дітей. Під час практичного блоку учасникам семінару було продемонстровано фрагмент обстеження учня з особливими потребами.

На засіданні семінару виступили консультанти психолого-медико-педагогічної консультації та вчитель індивідуального навчання Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Шермер М.І., які надали зразки заповнення документації на ПМПК.

Була організована групова робота учасників семінару, у ході якої педагоги мали можливість актуалізувати свої знання з означеної проблематики та удосконалити практичні навички щодо написання логопедичної, психологічної та педагогічної характеристик.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga