Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

ZAGOLOV22

   Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

   В Полонській громаді значна увага приділяється розвитку спорту та пропаганді здорового способу життя серед населення. Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1994 року № 340/94, щороку, в другу суботу вересня, в Україні відзначається День фізичної культури та спору.

   Напередодні свята, 13 вересня, відбулися заходи до Дня фізичної культури та спорту в Полонській громаді. Вітання та слова вдячності у цей день отримали керівники фізкультурно-спортивних організацій, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі з видів спорту, ветерани спорту, учнівська молодь.

   До урочистостей долучилися, Юрій Світак, заступник голови Полонської районної ради, Оксана Штаба, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об'єднаної територіальної  громади, Олександр Фелонюк методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Полонської міської ради об'єднаної територіальної громади, Микола Павлюк, голова районної організації ветеранів фізичної культури та спорту. Вітаючи присутніх з Днем фізичної культури та спорту посадовці зазначили, що заняття спортом є важливою складовою нашого життя та одним із чинників здоров’я. Адже, спортсмени Полонщини є переможцями не лише районних, обласних та всеукраїнських змагань, а також гідно представляють Україну на міжнародному рівні. Кращим спортсменам, працівникам галузі фізичної культури та спорту, тренерам та їхнім вихованцям з нагоди свята були вручені грамоти та  пам’ятні подарунки.

 

   По завершенню урочистої частини відбулися змагання «Перетягування каната», спортивна гра «Мисливці та качки» та конкурс малюнка «Спортивна Україна». За результатами змагань було визначено та нагороджено переможців грамотами відділу освіти, молоді та спорту, а також цінними подарунками.

 

   Отож, нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури. Бажаємо спортивній спільноті Полонщини і надалі тримати чемпіонську марку, щоб Ваш бойовий дух не згасав, а перемоги як у спорті, так і в житті тільки примножувалися!

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity