Головне меню

Телефони "гарячих" ліній

tel doviry

 

torgivlia ludmy

 

domashne nasyl

 zag22 лютого 2020 року на базі Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулася відкрита Спартакіада школярів Полонської ОТГ з шахів, в якій взяли участь  12 команд ЗОШ І-ІІІ ступенів та 10 команд ЗОШ І-ІІ ступенів.

За ініціативи педагогічного та учнівських колективів та за  підтримки  відділу освіти, молоді та спорту, прийнято рішення започаткувати щорічне проведення змагань з шахів в рамках відкритої Спартакіади школярів ОТГ, на честь пам’яті  випускника  школи,  лейтенанта, заступника начальника польового вузла зв’язку з озброєння, учасника антитерористичної операції на сході України Максима Свінціцького, який загинув 15 березня 2018 року.

На спортивному заході були присутні: начальник відділу освіти, молоді та спорту В. Сітарський, директор школи О. Корніюк, мама загиблого героя Л. Свінціцька, учасники спартакіади та їх наставники.

Учасники  заходу вшанували  хвилиною мовчання  загиблих героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави та поклали квіти до меморіальної дошки Максима Свінціцького.

На згадку про першу спартакіаду на честь пам’яті М. Свінціцького, кожному з учасників змагань були вручені пам’ятні сувеніри із зображенням України-Матері, на плече якої схилився уже неживий солдат. 

По закінченню змагань переможців було нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ та перехідним кубком.

Результати змагань.

Заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів:

І місце - команда Полонської ЗОШ І-ІІІ ст. №3;

ІІ місце –  команда Полонської гімназії;

ІІІ місце -  команда Полонської ЗОШ І-ІІІ ст.  №4.

Заклади загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів:

І місце -  Бражинецький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. -ДНЗ» (команда 1);

ІІ місце - Бражинецький НВК «ЗОШ І-ІІ ст. –ДНЗ» (  команда 2);

ІІІ місце - Понінківська ЗОШ І-ІІ ст.

 1

2

3

4

5

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 

 library 1666703 960 720 392x272

 

 prav dopomoga

 

 yakist osvity