№ п/п

Назва закладу

загальної середньої освіти

Адреса закладу

ПІП директора закладу

1.

Полонська гімназія Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 116

В.о.директора Молодоженя

Ірина Василівна

2.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 108

Лапець

Валентина Аркадіївна

3.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3  Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Ходякова, 86

Корніюк

Олександр Миколайович

4.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Л.Українки, 199

Бучинська Таїса Іванівна

5.

Полонський навчально-виховний комплекс №1 «Загальноосвітня школа І ступеня №5 – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне,

вул.Академіка Герасимчука, 243

Підгайний

Вадим Вікторович

6.

Полонська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Забілінська, 79

Корчинський

Петро Миколайович

7.

Полонський навчально-виховний комплекс №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Пушкіна, 51

Крисько

Валентина Миколаївна

8.

Новоселицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.Новоселиця, вул.Соборна, 122

Вельгас

Оксана Володимирівна

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Котелянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Полонської міської ради ОТГ

с.Котелянка, вул.Шевченка, 11

Кошмак

Наталія Володимирівна

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  Полонської міської ради ОТГ

с.Прислуч, вул.Гагаріна, 3

Паренюк

Олександр Іванович

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Варварівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»  Полонської міської ради ОТГ

с.Варварівка,

вул.Земнукова, 3

Безейко

Галина Олександрівна

9.

Великоберезнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.В.Березна, вул.Дмитрівська, 42

Крисько

Володимир Миколайович

10.

Великокаленицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.В.Каленичі, вул.Соборна, 25

Голодюк

Сергій Володимирович

11.

Новолабунська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради ОТГ

с.Новолабунь, вул.Жовтнева, 2

Свінціцька

Марія Степанівна

12.

Кустовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Полонської міської ради

с.Кустівці, вул.Комсомольська, 41

Рейда

Анатолій Федорович

13.

Онацьківецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Онацьківці, вул.Шевченка, 49

Кондратюк

Любов Григорівна

14.

Бражинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Бражинці, вул.Шкільна, 7

Рибій Тамара Андріївна

15.

Котюржинецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Котюржинці, вул.Л.Войтюк, 21 А

Руденко

Світлана Олексіївна

16.

Червонівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Червоне, вул.О.Кошового, 27 А

Низовець

Олег Васильович

17.

Воробіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Полонської міської ради

с.Воробіївка,

вул.Шевченка

Рейда

Марія Володимирівна

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press