п/п

Назва закладу

 

Адреса закладу

ПІП директора закладу

Заклади дошкільної освіти

1.

Заклад дошкільної освіти №1 «Теремок» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне,

вул.Толстого, 117

Пилип'як

Олена Анатоліївна

2.

Заклад дошкільної освіти №2 «Веселка» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне,

вул.Київська, 8 А

Писаренко

Марія Сергіївна

3.

Заклад дошкільної освіти №3 «Дружба» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Заводська, 16

Дехтярук

Людмила Валеріївна

4.

Новоселицький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Полонської міської ради ОТГ

с.Новоселиця, вул.Соборна, 150 А

Сущенко

Олена Федорівна

5.

Великоберезнянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Полонської міської ради ОТГ

с.Велика Березна, вул.Жукова, 4

Рибачок

Світлана Віталіївна

6.

Великокаленицький заклад дошкільної освіти «Калинка» Полонської міської ради ОТГ

с.Великі Каленичі, вул.Соборна, 23 А

Новодворчук

Олена Миколаївна

7.

Новолабунський заклад дошкільної освіти «Сонечко» Полонської міської ради ОТГ

с.Новолабунь,

вул.Соборна, 10

Буцен

Олеся Миколаївна

8.

Кустовецький заклад дошкільної освіти «Казка» Полонської міської ради

с.Кустівці, вул.Комісарська, 29

Матвійчук

Людмила Миколаївна

9.

Ганнусинський заклад дошкільної освіти «Дивосвіт» Полонської міської ради ОТГ

с.Ганнусине, вул.Урожайна, 41

Ступак

Наталія Леонідівна

Заклади дошкільної освіти у складі НВК «ЗОШ – ДНЗ»

10.

Полонський навчально-виховний комплекс №2

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне, вул.Пушкіна, 51

Крисько

Валентина Миколаївна

11.

Онацьківецький навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Онацьківці, вул.Шевченка, 49

Кондратюк

Любов Григорівна

12.

Бражинецький навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Бражинці, вул.Шкільна, 7

Рибій

Тамара Андріївна

13.

Котюржинецький навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Котюржинці,

вул.Л. Войтюк, 21 А

Руденко

Світлана Олексіївна

14.

Червонівський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Червоне, вул.О.Кошового, 27 А

Низовець

Олег Васильович

15.

Полонський навчально-виховний комплекс №1

«Загальноосвітня школа І ступеня №5 – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

м.Полонне,

вул.Академіка Герасимчука, 243

Підгайний

Вадим Вікторович

16.

Воробіївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради

с.Воробіївка, вул.Шевченка

Рейда

Марія Володимирівна

Заклади дошкільної освіти у складі філій

17.

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів «Котелянський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Котелянка, вул.Шевченка, 11

Кошмак

Наталія Володимирівна

18.

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів «Прислуцький навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Прислуч, вул.Гагаріна, 3

Паренюк

Олександр Іванович

19.

- філія Новоселицької загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів «Варварівський навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» Полонської міської ради ОТГ

с.Варварівка,

вул.Земнукова, 3

Безейко

Галина Олександрівна

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press