Головне меню

На чергове засідання методичного об’єднання вихователів малокомплектних закладів дошкільної освіти зібралися педагоги сільських дошкільних установ. Тема, що розглядалась – «Національно-патріотичне виховання дошкільників в умовах дитячого садка та сім’ї». Актуальність питання доводив та практикою роботи ілюстрував Ганнусинський заклад дошкільної освіти «Дивосвіт».

І аргументи були досить переконливими: гарні інтер’єри, цікаве дійство «Хліб – народне багатство», творча праця педагогів та всього колективу садочка і, головне, - гарні, розумні, добре  навчені і виховані діти. Особливо колеги відзначили міні-драматизацію про Півника та Мишенят, розмаїття та гарне виконання таночків, пісень. В обговоренні учасники особливо акцентували увагу на чотирьох «П»: працьовитості, партнерстві, професіоналізмі та проектуванні.

 Свій заклад та практику роботи презентували директор Ступак Н.Л., вихователь Луценко С.С. Заняття провела керівник методичного угрупування Чуб О.І. Консультацію щодо організації самоосвітньої роботи, нових документів в освітньому законодавстві та програмному забезпеченні надала голова методичного об’єднання дошкільних працівників Салюк О.М.

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272