Головне меню

1 червня в міському дошкільному закладі №2 «Веселка» Полонським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»  було проведено спортивно-масовий захід «Веселі старти» присвячений  Всесвітньому Дню Захисту Дітей.

             Високий рівень професіоналізму та творчий підхід інструкторів з фізичного виховання в особі Г.І. Кучерук та Н.А. Салюк створили всі умови для діток продемонструвати такі  найкращі свої якості як:кмітливість,спритність ,сміливість та ін. У заході взяли участь близько 40 дітей старших груп. Після закінчення заходу діти були нагородженні спортивним інвентарем для регулярних занять фізичними вправами.

               День захисту дітей,захисту від не правильного формування дитячої свідомості,щодо занять фізичною культурою та спортом,саме для цього створюються такі умови в яких у малюка формується правильна звичка до систематичних занять фізичною культурою як головна запорука здоров’я та всебічного розвитку  Вашої дитини. З цього випливає:-здорова дитина-успішна країна.

Користуючись нагодою звертаюся до Вас шановні батьки:-Якщо Ви дійсно любите своїх діточок?! Тоді формуйте у них звичку до регулярних занять фізичною культурою власним прикладом!

Пошук

Погода в Полонному

Святковий календар

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Корисні посилання

 

Снимок

 

hoipo

 

nus

metod portal

press

 bnr 200x200 4

 library 1666703 960 720 392x272